blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní přehlídka filmové tvorby České vize - České vize › Filmy

fotoNázevCelostátní přehlídka filmové tvorby České vize - České vize
Rok konání2024
Ročník71.
Termín konání13.06.2024 - 16.06.2024
Uzávěrka04.05.2024
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.ceskevize.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Ocenění  


Přijaté filmy

Dokumentární filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Art is Life Petr Neček Dokument 00:28:00
Dobrá jízda [A] Danuše Kubátová Dokument 00:20:05
Chmelová [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:16:47
Jak jsem dělal "KOLONIÁL" Miroslav Šolc Dokument 00:11:45
Léčba i naděje v srdci Afriky Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:09:33
Malířka [A] Eduard Pech Dokument 00:15:00
Mě jen tak nic nedostane Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:19:20
Mig 17 a generál Kúkel Tomáš Jung Dokument 00:16:00
Návraty Petr Baran Dokument 00:13:15
Nuselská zastavení Jaroslava Šťastná Dokument 00:13:00
QIRIM Kateryna Khramtsova Dokument 00:09:37
Svazující touha Kateřina Bílková Dokument 00:23:00
Táta, kolo a já [A] Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:10:30
V synergii s krajinou MgA. Jana Hunterová PhD. Dokument 00:06:08
Vzpomínky na Afriku Jiří Troneček Dokument 00:24:00
Za půlkou cesty Edvin Svoboda, Miroslav Kabát Dokument 00:17:18
04:13:18

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Anime a Advík Nadia Kandová Reportáž 00:06:21
Bushcamp Sázava [A] Karel Tvrdík Reportáž 00:22:02
Guláš fest Kutná Hora Petr Hejcman Reportáž 00:16:00
Třesky plesky [A] Staňa Domanský MPSA Reportáž 00:06:00
Zvon Josef Chlístovice 2023 Stanislav Tomášek Reportáž 00:08:26
00:58:49

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Četníci za protektorátu Ing. Jaroslav Kolčava Hraný 00:43:46
Díky chlapi! Štěpán Novotný Hraný 00:10:00
Doteky iluzí Ing. Vladimír Pasler Hraný 00:10:25
Dřevěné jablko Štěpán Fara Hraný 00:14:39
Eliminated Tomáš Krauz Hraný 00:12:00
Forbidden Charlotte Vacková Hraný 00:13:38
Fuck this shit, love me! Daniel Path Hraný 00:06:38
I love you, stranger Pablo Maldonado Hraný 00:08:19
Lets try Lukáš Prudil Hraný 00:09:00
Na férovku Lukrecius Kišš Hraný 00:11:18
Oznámení Pavel Šturm Hraný 00:15:00
Rabbit Jessica Mackie Hunter Hraný 00:08:00
Rozcestí Wade Wright Hraný 00:14:00
Řev Libor Sekerka Hraný 00:21:00
Správci času, A Star Trek Fan Production Jan Krátký Hraný 00:11:30
Svatební noc Mgr. Silvia Gregorová Ph.D Hraný 00:21:05
U2B3R MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:06:00
Váš vlak bude opožděn Antonín Uličný Hraný 00:16:00
Známky života Barbora Zouharová Hraný 00:08:46
Žabinec Adéla Holemá Hraný 00:10:00
04:31:04

Animované filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Do You Love Me [A] Mgr. Jiří Pichl Animovaný 00:03:27
Hudba Ericha Zanna Tomáš Schön Animovaný 00:04:04
Jen jeden den v roce Zuzana Skácelová Animovaný 00:03:33
Malíčci Magdaléna Maděrová Animovaný 00:03:05
Milenec [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
Nejlepší investice [A] Mgr. Jiří Pichl Animovaný 00:11:00
POuPRAVA Alice Bisová Animovaný 00:04:18
Smíření Barbora Kučerová Animovaný 00:04:10
Světla Jitka Nemikinsová Animovaný 00:09:00
Světlo Denisa Mikulová Animovaný 00:01:30
Vzpomínám Veronika Zerzánová Animovaný 00:02:00
Za Sestrou Jan Berka Experiment 00:13:00
01:00:07

Experimentální filmy a videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Cesta Nadia Kandová Experiment 00:03:52
Good friend Matěj Čížek Experiment 00:05:00
Kouzelná zahrada [A] Staňa Domanský MPSA Experiment 00:03:30
Podzimní rozhovory Ing. Vladimír Pasler Experiment 00:04:19
Test Blatný [A] Ivo Zemek, Martin Láník Experiment 00:04:50
Tuřím Štěpán Doležal Experiment 00:08:00
Soucit Lukáš Mach Hraný 00:07:00
Ain't a Saint Daniel Path Klip 00:03:16
Johnny Majestic - Hand Matěj Čížek Klip 00:02:00
Zrcadla - Někde v noci Lukáš Prudil Klip 00:03:00
Ztvárnění Vize Jan Kopecký Klip 00:05:42
00:50:29

Filmy studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
D.A.R.I.O. Stella Zettlitzová Animovaný 00:03:56
Potlach Kristýna Košutová Animovaný 00:02:34
Is it ok not to be ok? Adéla Staňková Dokument 00:18:57
Breakout Kryštof Kovařík Experiment 00:03:08
Daleko od stromu Emma Marková Hraný 00:23:00
Dva Týždne Juraj Krén Hraný 00:20:50
Můj drahý synovec Ondřej Veverka Hraný 00:29:00
Na všechno krásné máme čas Šimon Lovecký Hraný 00:09:52
NAM Mai Nguyen Huyen Hraný 00:19:24
Neznaboh Stefan Lambert Hraný 00:22:14
Poslední den Kamila Krofty Filip Liška Hraný 00:10:32
Postoj bojovníka Kryštof Nízký Hraný 00:18:33
Smysl života Wade Wright Hraný 00:15:00
Staří mistři Adam Barbora Hraný 00:11:51
Time to Die Adam Kůs Hraný 00:15:00
Už musím do práce Filip Špinka Hraný 00:10:43
Vlaky Mariam Mansuryan Hraný 00:22:00
Zlatá hodinka Klára Drbohlavová Hraný 00:12:59
04:29:33


Nepřijaté filmy

Dokumentární filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Animované filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Experimentální filmy a videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Filmy studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Okapem Bára Václavíková Animovaný 00:01:30
Život pod koňskou silou Michael Klemm Dokument 00:29:50
Bohyně - cesty osudu Dominika Prášková Experiment 00:32:00
Invazivní druh Patrik Polák Hraný 00:15:55
Nezapomeň SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:07:00
01:26:15

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank