blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

 KONTAKTNÍ FORMULÁŘ - KONTAKTINFO

 

Prostřednictvím tohoto formuláře vám můžeme zprostředkovat kontakt s osobou z našeho registru, která ve svých záznamech nemá zveřejněn žádný kontaktní údaj. Z důvodu ochrany osobních údajů vám nemůžeme přímo kontakt sdělit, ale pokusíme se předat vaši žádost kontaktovanému. Kontaktovaný se na základě vašeho požadavku sám rozhodne, zda bude na vaši žádost reagovat.  Zprostředkování proběhne pouze v případě, že registr FILMDAT bude mít k dispozici příslušné údaje. V případě, že kontaktní údaje FILMDAT mít k dispozici nebude, budeme vás o této skutečnosti informovat.

 

Žádost o zprostředkování kontaktu

Ev. č. kontaktovaného *)
Jméno a příjmení kontaktovaného
Vzkaz kontaktovanému s popisem důvodu, pro který žádáte o kontakt. Na jeho základě se kontaktovaný rozhodne, zda bude reagovat.
Jméno a příjmení žadatele
E-mail žadatele
Telefon žadatele

 

 

*) Ev. č. kontaktovaného najdete na konci internetové adresy v detailu příslušné osoby. Není to povinný údaj, ale v případě shody jmen pomůže kontaktovaného přesně identifikovat.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank