blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Soutěžní bloky

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2022
Ročník28.
Termín konání06.05.2022 - 07.05.2022
Uzávěrka31.03.2022
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové nad Labem, Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I. blok soutěžní projekce 06.05.2022 15:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Mušle a dúha Karin Kurucová , Lea Skokan Animovaný 00:01:30
Dárek z nebe Dominik Štěpán Animovaný 00:01:11
Vesmírné stretnutie Katarína Leskovjanská , Katarína Lukačková Animovaný 00:01:45
Mimozemšťan utíká Kristián Štěpán Animovaný 00:01:03
Mušle vo vesmíre Ela Koberová , Sebastián Šavel Animovaný 00:01:45
Dúhové priateĺstvo Laura Gápová , Lea Skokan Animovaný 00:01:50
Mlýn Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:06:33
Smíškovy příběhy [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Animovaný 00:01:18
Pivovar Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:37
Vazelíňák [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Animovaný 00:01:15
O veliké řepě Slatina MŠ Animovaný 00:01:59
Pompeje [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:00:46
Hercule Burrito Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:04:16
O drakovi v Kolíně ZŠ Kolín FK Filmaři Animovaný 00:05:20
Délka bloku00:39:38
 
II. blok soutěžní projekce 06.05.2022 16:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Zahradník Anežka Piklová Animovaný 00:00:35
Želví pochod Jakub Panuška Animovaný 00:00:47
Champs Elisées Bětka Kaplanová Animovaný 00:01:16
Cesta na Muffinovou horu Anežka Piklová Animovaný 00:01:13
Život Bugatiek Filip Gajdoš Animovaný 00:04:21
Nádraží nikoho David Hajný Dokument 00:05:00
Boží zprávy Tereza Francová Animovaný 00:00:44
Robot 001 Ruben Jakub Freund Animovaný 00:03:03
Jsem v pořádku Sofia Geislerová Hraný 00:02:13
Evolúcia David Hudok Animovaný 00:04:59
Medvěd v Horách Daniel Fikar Animovaný 00:00:26
Srnčí pomsta Štěpán Rusinko Animovaný 00:00:43
Axolotl Vegetarián Denis Hercík Animovaný 00:00:47
Detektivka Kristýna Malinová Animovaný 00:02:51
Kluk a příšera Antonín Šulek Animovaný 00:01:18
Rudá brambora a rohlík 2 Kryštof Sobotka Animovaný 00:01:39
Car G Filip Držka Animovaný 00:01:07
Vamos, Vamos Narcos Vít Rosenkranc Animovaný 00:03:06
Mimozemšťan Momo přiletěl na Zem Barbora Štěpánová Animovaný 00:00:43
Okamžik štěstí Antonín Šulek Animovaný 00:02:07
Kočky a slavnostní chvíle Sofia Geislerová Animovaný 00:01:50
Chudý afričan Kryštof Sobotka Animovaný 00:03:50
Jak se cosi kdesi rozhýbalo Anna Dvořáková Animovaný 00:01:44
Divoký sen Matyáš Mudr Hraný 00:01:08
Hrušky a banány prchají před duhou Daniel Fikar Animovaný 00:00:48
Délka bloku01:00:18
 
III. blok soutěžní projekce 07.05.2022 09:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Lockdown Natália Slováková Hraný 00:05:25
Hlasy masy Eliška Knoppová Experiment 00:01:00
Kdo jsem? Markéta Hadravová Animovaný 00:02:03
Na plný plyn Petr Flosman Dokument 00:07:37
Kým sa neminie... Barbora Šustrová Animovaný 00:04:20
Branně orientační závody Laura Kotková Dokument 00:06:25
Vianočné želanie Eliška Knoppová Klip 00:03:01
Inspektor Koníček zasahuje Jan Kočí Hraný 00:26:50
Délka bloku01:00:11
 
IV. blok soutěžní projekce 07.05.2022 10:15
Název filmu Autor Kategorie Délka
Telefonát - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:05:00
Dada poezie Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:06:04
Časostroj Vimperk ZUŠ Animovaný 00:02:22
Poprask ve mlejnici [A] Tadeáš Topinka Hraný 00:14:41
Goodbye - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:08:40
Dárek Multimediální tvorba ZUŠ Světlá nad sázavou Animovaný 00:04:43
Přátelství Kolín ZŠ Dokument 00:03:46
Tři podfukářky [A] Lávka filmový kroužek Hraný 00:02:09
Délka bloku00:50:55
 
v. blok soutěžní projekce 07.05.2022 11:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Zuby - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:05:22
Jeden z nás Levanduľa Ateliéry Hraný 00:07:17
Utopenci a jejich kamarádi [A] Lávka filmový kroužek Animovaný 00:04:32
JIŘÍ SAMEK, světoznámý grafik. Znáte ho? [A] Kolektiv NAŠA TV Dokument 00:06:05
Příběhy kamene Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:05:17
Dokument o sbírání panenek - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Dokument 00:05:19
Puberta [A] Tereza a Veronika Syslovy Hraný 00:05:34
Pochod žížal Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou , Multimediální tvorba ZUŠ Světlá nad sázavou Klip 00:03:46
DUNK - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:04:48
Délka bloku00:52:00
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank