Vyjádření poroty
| 9. ročník soutěže studentských filmů NPS 2015
DOKUMENTY
6. HISTORIE JEDNOHO LETADLA David Balda, Hradec Králové 1. Soukromé gymnázium Hradec Králové
Čestné uznání
MŮJ BRÁCHA RADEK Romana Fischerová, Jilemnice Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
PLZEŇSKÉ METRO Ondřej Černý, Junior TV Plzeň
HRANÉ FILMY
ŠEST a BOREDOM Vojtěch Lukeš, Hradec Králové Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové
JEN TVÁ Dominik Kalivoda, Gymnázium Litomyšl
Čestné uznání
JE PÁTEK Pavel Vojnar, ZŠ Opočno
CHCI TĚ Jiří Česák, Pardubice Střední škola a Vyšší odborná škola aplikované kybernetiky Hradec Králové
KAMUFLÁŽ Jiří Česák, Martin Mercl, Hradec Králové Střední škola a Vyšší odborná škola aplikované kybernetiky Hradec Králové
ANIMOVANÉ FILMY
JAN JAKUB RYBA OČIMA DĚTÍ Matylda Šestáková, Ondřej Pešta, ZUŠ Rožmitál pod Třemšínem
JANIČKA A SKOŘÁPKY Jakub Voves, Machov ZUŠ Police nad Metují
ALBERT Jakub Brokl, Jiří Fikejz, František Mareš, Robert Vlasák, Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
Čestné uznání
SUDETY Marie Kaiserová Animánie o.s., Plzeň
MISE VELKÁ MORAVA Výtvarný kroužek ZŠ Mánesova Otrokovice
TRAVELING WITH THE IRON GOLEM – CHINA a WORMS TALE Jakub Brokl, Pardubice Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
LA FRANCOPHONIE Jakub Bartoň, Nový Jičín Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí
EXPERIMENTY A VIDEOKLIPY
Cena nebyla udělena
Čestné uznání
9. MOJE SESTRA Monika Řeháková Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
PROČ CHODÍM SPÁT 4. FMO užitá fotografie a média Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
Porota
Prof. Rudolf Adler, FAMU Praha
Ondřej Krejcar, Impuls Hradec Králové
Mgr. Jarmila Šlaisová, Hradec Králové
Studentská porota
PROČ CHODÍM SPÁT 4. FMO užitá fotografie a média Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
JEN TVÁ Dominik Kalivoda, Gymnázium Litomyšl
BUCHLOVSKÁ ČERNÁ PANÍ Kolektiv žáků ZUŠ Uherské Hradiště
Porota
Studentky Obchodní školy Náchod
Anežka Novotná
Eliška Kovalová
Petra Dušková
Marcela Chromá
|
|