|
Soutěže › Mezinárodní festival outdoorových filmů › Propozice
| | Název | Mezinárodní festival outdoorových filmů
| Rok konání | 2010
| Ročník | 8.
| Termín konání | 08.10.2010 - 14.12.2010
| Uzávěrka | 01.07.2010
| Anotace | Mezinárodní festival
| Místo konání | Ostrava, Sušice, Tábor, Špindlerův Mlýn, Olomouc, Frenštát p.Rad
| Okres | -
| Stát | Česká republika
| Web | http://www.mfof.cz
|
Propozice
Program Filmy Výsledky
|
| Program
| Nominované filmy
KATAGORIE A - Dobrodružný a extrémní sportovní film
Red Bull X - Alps 2009 - Mario Kreuzer
The Fine Line - David Mossop
Hack Your Shackles - David Mossop
Adrenalin cup 2010 - Daniel Šumbera, Česká televize
Krokem, jezerem, ledem - Jakub Jurásek
Ecce Ach Maco - Tomáš Vaďura
Home Swiss Home - Dominique Perret
Extrémní Aljaška (Aljaška v prašanu) - Jakub Frey
KATAGORIE B - Horolezecký a horský film
Alone on the Wall - Petr Mortimer, Nick Rosen
The Colours of Emotions - Elio Orlandi
Pustelniks in the Mountains - Miroslav Dembinski
Ausgesetzt - Jochen Schmoll, ZDF
Annapurna 1969 - Jindřich Procházka, Česká televize
Panie w górach - Anna Filipow, Krzystof Wielicki, Jen Sheroky
Progression - Josh Lowell, Cooper Roberts, Brett Lowell
The Asgard Project - Alastair Lee
KATAGORIE C - Dobrodružné vodní sportovní filmy
Skryté světy Yucatánu II - megatherium - Miloslav Dvořáček
Poslední lovci - Steve Lichtag
Brahmaputra - Ladislav Moulis
Rozhoupaný svět Rudolfa Krautschneidera - Vladimír Šimek, Česká televize
Orlando Duque versus Pacifik - PKM Filmproduktion GmbH
Konec vodáctví v Čechách? - Marek Hýža, Česká televize
KATAGORIE D - Cestopisný film
Stratení Nomádi - Rastislav Hatiar
Tat Tvam Asi - Stanislava Bariaková, Juraj Jedinák
Cez Himaláje na bicykloch - Pavol Barabáš
Mongolsko - V tieni Džingischána - Pavol Barabáš
Návraty do bílé samoty - Ladislav Moulis, Česká televize
On the trail of Ghengis Khan - Tim Cope, ZDF
Svoboda pod bodem mrazu - Marcel Petrov, Česká televize
Program
Kavárna Lucerna
23.11.2010 - 00:00
JIRÍ KRÁCALÍK - HORY VE FOTOGRAFIÍCH JIR... (výstava fotografií)
23.11.2010 - 18:00
JIRÍ KRÁCALÍK - HORY VE FOTOGRAFIÍCH JIR... (vernisáž)
Kino Lucerna
29.11.2010 - 18:30
THE ASGARD PROJECT (film - Režie: Alastair Lee)
ADRENALIN CUP 2010 (film - Režie: Daniel Šumbera)
30.11.2010 - 18:30
POSLEDNÍ LOVCI (film - Režie: Steve Lichtag )
ALONE ON THE WALL / SÁM VE STENE (film - Režie: Petr Mortimer, Nick Rosen)
STRATENÍ NOMÁDI (film - Režie: Rastislav Hatiar)
1.12.2010 - 18:30
VALDÉZ, RÁJ VELRYB (film - Režie: Saša Dlouhý )
KARNALI: DO NEZNÁMA (film - Režie: Martin Kratochvíl )
KARNALI: KOLTI (film - Režie: Martin Kratochvíl )
2.12.2010 - 18:30
THE FINE LINE (film - Režie: David Mossop)
ON THE TRAIL OF GHENGIS KHAN / PO STOPÁC... (film - Režie: Tim Cope )
3.12.2010 - 18:30
MONGOLSKO - V TIENI DŽINGISCHÁNA / MONGO... (film - Režie: Pavol Barabáš)
KROKEM, JEZEREM, LEDEM (film - Režie: Jakub Jurásek)
4.12.2010 - 18:00
SLAVNOSTNÍ ZAKONCENÍ S PREDÁNÍM CEN... (slavnostní zakoncení)
Kino Atlas
26.11.2010 - 17:00
WIELKIE TRAGEDIE / VELKÉ TRAGÉDIE (film - Režie: Anna Filipow, Krzystof
Wielicki, Jen Sheroky )
VELIKONOCNÍ REGATA (film - Režie: Daniel Šumbera )
EXTREME CHALLENGE SUŠICE (film - Režie: Tomáš Eder )
26.11.2010 - 19:00
THE FINE LINE (film - Režie: David Mossop)
NA JEDEN NÁDECH DO HLUBIN (film - Režie: Roman Ondruj )
NÁVRAT DO BÍLÉ SAMOTY (Slavnostní zahájení - Režie: Ladislav Moulis )
27.11.2010 - 17:00
ZAJATCI BÍLÉHO BOHA (film - Režie: Steve Lichtag )
VODNÍ SLALOM (film)
EXTRÉMNÍ ALJAŠKA (film - Režie: Jakub Frey )
THE CALL OF THE MOUNTAIN / VOLÁNÍ HORY (film - Režie: Jose Rioz Vasquez )
DEEP (film - Režie: Masaki Sekiguchi)
27.11.2010 - 19:00
BAFFIN, L´ILE AUX ENFANTS / DETI BAFFIN... (film - Režie: Sam Beaugey )
PUSTELNIKS IN THE MOUNTAINS / PUSTELNIKO... (film - Režie: Miroslaw
Dembinski )
28.11.2010 - 17:00
THE COLOURS OF EMOTIONS (film - Režie: Elio Orlandi)
VILÉM HECKEL (film)
VELKÝ BÍLÝ Z GANSBAAI (film - Režie: Miroslav Hrdý )
SVOBODA POD BODEM MRAZU ANEB PERPETUM MO... (film - Režie: Marcel
Petrov )
28.11.2010 - 19:00
HOME SWISS HOME (film - Režie: Dominique Perret )
RIEGLER BROTHERS (film - Režie: Eduardo Gellner)
BRAHMAPUTRA (film - Režie: Ladislav Moulis )
ORLANDO DUQUE VERSUS PACIFIK (film - Režie: PKM Filmproduktion GmbH)
ECCE ACH MACO (film - Režie: Tomáš Vadura )
29.11.2010 - 17:00
PROGRESSION / POSTUP (film - Režie: Josh Lowell, Cooper Roberts, Brett Lowell )
URUCA (film - Režie: Erick Grigorovski )
THE CONTINUUM PROJECT - BLOWN AWAY IN NO... (film - Režie: Chris Alstrin)
29.11.2010 - 19:00
PANIE W GÓRÁCH / ŽENY V HORÁCH (film - Režie: Anna Filipow, Krzysof Wielicki,
Jen Sheroky )
NA KOLECH PRES HIMALÁJE (film - Režie: Pavol Barabáš)
RED BULL SURFING TRIP MENTAWAIS INDONESI... (film - Režie: Greg Martin )
THE CONTINUUM PROJECT - SHAKE THAT BEAR (film - Režie: Chris Alstrin)
30.11.2010 - 17:00
CERRO TORRE (film - Režie: Christine Kopp, Christoph Frutiger, Thomas Ulrich)
GRANDPA / DEDECEK (film - Režie: Miroslaw Dembinski )
VÝZVA ANEB SURVIVAL 2010 NA VOZÍKU (film - Režie: Miloslav Doležal )
30.11.2010 - 19:00
AUSGESETZT / VYSAZENÍ (film - Režie: Jochen Schmoll )
WUNDERBAUM (film - Režie: Robin Kaleta )
KONEC VODÁCTVÍ V CECHÁCH? (film - Režie: Marek Hýža )
1.12.2010 - 17:00
DOG SLED MAN - THE IDITAROD ALASKA / MUŽ... (film - Režie: Marco Preti )
THE MOOSE (film - Režie: Justine Curgenven )
AUSTRÁLIE - NAPRÍC KONTINENTEM (film - Režie: Zbyšek Cižmar )
1.12.2010 - 19:00
ONE CRAZY RIDE (film - Režie: Guarav Jani)
BUD ZDRÁV KAVKAZE ŠEDAVÝ (film)
2.12.2010 - 17:00
FLY YOUR WAY (film - Režie: Tomáš Galásek, Martin Trdla )
NO. 9 - MANASLU 8163 (film - Režie: Petr Kašpar )
VIA AMAZONIA (film - Režie: Miroslav Haluza)
PODMORSKÁ SETKÁVÁNÍ (film - Režie: Kamil Balzar)
2.12.2010 - 19:00
ANDREAS KIELING: MITTEN IM WILDEN DEUTSC... (film - Režie: Ralf Blasius,
Michael Blasius )
RED BULL COLD RUSH 2010 (film - Režie: Freeride Entertiment )
HANNES JAENICKE: WILDLIFE UNDERGROUND: S... (film - Režie: Judith Adlhoch )
VODÁCKÁ PUTOVÁNÍ - VLTAVA (film - Režie: Ludvík Klega )
3.12.2010 - 17:00
RED BULL X - ALPS 2009 (film - Režie: Mario Kreuzer)
ANNAPURNA 1969 (film - Režie: Jindrich Procházka )
HORY, KDE LIDÉ MLUVÍ S BOHY - GARWALSKÉ ... (film - Režie: Jan Popelka )
3.12.2010 - 19:00
ASGARD JAMMING (film - Režie: Sean Villanueva )
RED BULL NORDIX BOŽÍ DAR 2010 (film - Režie: Jan Celner )
KARNALI: ÚDOLÍ LIMI (film - Režie: Martin Kratochvíl)
DOBRODRUŽSTVÍ ZVANÉ DAKAR (film - Režie: Jaroslav Jindra )
Mestská knihovna v Praze 1
8.11. – 8.12. 2010
PAVEL BÉM A PETR HORKÝ - PÓLY ZEME (výstava fotografií)
1.12.2010 - 17:00
JIRÍ KRÁCALÍK - EXPEDICE KAMCATKA 2010 "... (beseda)
1.12.2010 - 19:00
MILOSLAV STINGL - KOLEM SVETA S DOKTOREM... (beseda)
2.12.2010 - 17:00
VÁCLAV SURA - BERGANS BAJKAL 2010 (beseda)
3.12.2010 - 17:00
LEOPOLD SULOVSKÝ - EXPEDICE CZECH LHOTSE... (beseda)
3.12.2010 - 19:00
PAVEL BÉM, RUDOLF ŠVARÍCEK - ANTARKTIDA,... (beseda) |
|
FILMDAT z. s.
IČ: 22866183
E-mail:
info@filmdat.cz
Tel:
602458782
Skype:
jaroslavsika
ICQ:
128262698
|