blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Animánie - Očima dětí › Propozice

fotoNázevAnimánie - Očima dětí
Rok konání2010
Ročník2.
Termín konání23.10.2010 - 30.10.2010
Uzávěrka30.09.2010
AnotaceSoutěž
Místo konáníPlzeň Měšťanská beseda
OkresPlzeň - město
StátČeská republika
Webhttp://www.animanie.cz

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  

Program
Festival navazuje na předchozí úspěšné ročníky a dále je rozvíjí. Součástí festivalu bude další program:
 
1. jednodenní a vícedenní animační dílny vedené odbornými lektory (výtvarníky a animátory), jež mají za cíl představit různé druhy animačních technik (kreslená, loutková, plastelína, animace s předměty, pixilace, 3D, Flash)
2. komentované projekce animovaných filmů – současných krátkých z celého světa pro školy a pro veřejnost (Ozvěny Anifestu, výtvarné umění ve filmu)
3. večerní projekce animovaných filmů pro veřejnost
4. představení filmové tvorby českých filmových škol
5. beseda s porotci nad soutěžními filmy
6. doprovodný program – koncerty, výstavy, divadlo

Tento program je určen také účastníkům a festivalovým hostům, které tímto na festival do Plzně srdečně zveme. Podrobnosti a aktuality na www.animanie.cz. Máme zkušenost, že vytvořit animovaný film je dlouhodobější záležitost, chceme proto oslovit touto cestou všechny jednotlivce, skupiny, kolektivy, které již zkoušeli techniku animace, aby své projekty začali, dokončili a rozhodně přihlásili na naši první přehlídku. Animace je technika, která je v současné době lehce dostupná všem, kteří vlastní či pracují s novými médii – digitálním fotoaparátem, počítačem a zároveň nabízí možnost tvůrčího, kreativního a především vlastního originálního využití těchto prostředků.
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank