blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Sdružení › Ateliér Audiovize, UTB Zlín

logo
NázevAteliér Audiovize, UTB Zlín
UliceUniverzitní 2431
PSČ760 01
Město / ObecZlín
Mobil+420 777 962 749
Webhttp://audiovize.cz/
E-mailbebarova@utb.cz

Anotace
Ateliér Audiovizuální tvorba je jedním z mála univerzitních pracovišť nabízejících komplexní vzdělání v oborech zaměřených na tvorbu audiovizuálních děl – krátkometrážních i celovečerních filmů, reklamních a propagačních snímků či autorských děl a cvičení.

Studenti programu Teorie a praxe audiovizuální tvorby se mohou věnovat a v průběhu svého studia zaměřit na jednu z šesti specializací – Režie a scenáristika, Produkce, Kamera, Střihová skladba a Zvuková skladba. V akademického roce 2018/2019 otevřeme nové zaměření Vizuální efekty (VFX).

V průběhu studia, které zajišťují přední osobnosti v jednotlivých oborech, se studenti orientují na praktickou výrobu filmů a cvičení, ale také na teoretické základy v oblasti audiovizuální kultury, estetiky nebo dějin kinematografie. Důraz je kladen na mezioborovou spolupráci a komplexní rozvoj dovedností a znalostí s interdisciplinárním přesahem.

Výuka na ateliéru se zaměřuje zejména na digitální technologie a moderní postupy, přičemž studenty připravuje do praxe v profesionální oblasti audiovizuální komunikace tj. v hrané, televizní a reklamní tvorbě, produkci a postprodukci.
Filmy z produkce sdružení
Kapr CZ 180170 (2018)
Technika všedního dne CZ 180172 (2018)
Tři CZ 180171 (2018)
Stanovy

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank