blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Brno › Ocenění

fotoNázevZlaté Slunce Brno
Rok konání2022
Ročník19.
Termín konání08.04.2022 - 10.04.2022
Uzávěrka14.03.2022
AnotaceSoutěžní přehlídka
Místo konáníSVČ Legato, Stamicova 7, Brno Kohoutovice
OkresBrno - město
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Dokumentární film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Hraný film
1.cenaBez pamětiSCALA Studio
2.cenaKudlankaSCALA Studio
3.cenaNávratSCALA Studio
Čestné uznáníCena neudělena-
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Animovaný film
1.cenaDárekMultimediální tvorba ZUŠ Světlá nad sázavou
2.cenaZtracený ostrovSCALA Studio
3.cenaZloděj kuchařemSCALA Studio
Čestné uznáníDada poezieMultimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Experimentální film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Videoklip
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Dokumentární film
1.cenaNa plný plynPetr Flosman
2.cenaBranně orientační závodyLaura Kotková
3.cenaLeo FialaCharlize Perkins
Čestné uznáníStrojvůdceMatyáš Nejedlý
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Hraný film
1.cenaDUNKMichal Pumpr
2.cenaPoprask ve mlejnici [A]Tadeáš Topinka
3.cenaZubyJiří Zeman (*2003)
Čestné uznáníInspektor Koníček zasahujeJan Kočí
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Animovaný film
1.cenaToulky s rodinou RádsetoulavouMarie Klowersová
2.cenaMořský levNatálie Němcová
3.cenaProjekt K. P.Veronika Hýblová
Čestné uznáníCena neudělena-
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Experimentální film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Videoklip
1.cenaVamos, Vamos NarcosVít Rosenkranc
2.cenaEverything I WantedKlára Luková
3.cenaPieces Of My HeartVanessa Indrová, Tereza Kovářová
Čestné uznáníUp and DownLinda Drozdová, Michal Staněk
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-

Vyjádření poroty
Porota hodnotila ve složení:

Milan Šebesta
Martin Fiala
Jan Žampach

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank