blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Brno › Soutěžní bloky

fotoNázevZlaté Slunce Brno
Rok konání2022
Ročník19.
Termín konání08.04.2022 - 10.04.2022
Uzávěrka14.03.2022
AnotaceSoutěžní přehlídka
Místo konáníSVČ Legato, Stamicova 7, Brno Kohoutovice
OkresBrno - město
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I. blok soutěžních filmů 09.04.2022 09:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
DUNK Michal Pumpr Hraný 00:04:48
Everything I Wanted Klára Luková Klip 00:03:42
Dada poezie Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:03:13
Bank Busters SCALA Studio Animovaný 00:02:30
Narozeniny v Rusku SCALA Studio Animovaný 00:01:44
Dárek Multimediální tvorba ZUŠ Světlá nad sázavou Animovaný 00:04:43
Bez paměti SCALA Studio Hraný 00:07:00
Branně orientační závody Laura Kotková Dokument 00:06:25
Mořský lev Natálie Němcová Animovaný 00:03:32
Sex and Candy Zein Esber Klip 00:02:41
Kudlanka SCALA Studio Hraný 00:05:49
Příběhy našich sousedů - Karel Mikulášek SCALA Studio Animovaný 00:02:41
Na plný plyn Petr Flosman Dokument 00:07:37
Délka bloku01:02:25
 
II. blok soutěžních filmů 09.04.2022 11:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Návrat SCALA Studio Hraný 00:06:06
Strojvůdce Matyáš Nejedlý Dokument 00:07:31
Tři podfukářky [A] Lávka filmový kroužek Hraný 00:02:09
Vamos, Vamos Narcos Vít Rosenkranc Animovaný 00:03:06
Inspektor Koníček zasahuje Jan Kočí Hraný 00:26:50
Pieces Of My Heart Vanessa Indrová , Tereza Kovářová Klip 00:03:57
Délka bloku00:52:09
 
III. blok soutěžních filmů 09.04.2022 13:15
Název filmu Autor Kategorie Délka
Vosa Jakub Mahdalík Klip 00:02:12
Zloděj kuchařem SCALA Studio Animovaný 00:01:44
Zuby Jiří Zeman (*2003) Hraný 00:05:39
Toulky s rodinou Rádsetoulavou Marie Klowersová Animovaný 00:03:51
Poprask ve mlejnici [A] Tadeáš Topinka Hraný 00:14:41
Leo Fiala Charlize Perkins Dokument 00:06:47
Up and Down Linda Drozdová , Michal Staněk Klip 00:04:50
Ztracený ostrov SCALA Studio Animovaný 00:01:50
Projekt K. P. Veronika Hýblová Animovaný 00:03:35
Utopenci a jejich kamarádi [A] Lávka filmový kroužek Animovaný 00:04:32
Telefonát Jakub Kněžínek Hraný 00:05:00
O drakovi v Kolíně ZŠ Kolín FK Filmaři Animovaný 00:05:20
Délka bloku01:05:31
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank