blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní přehlídka filmové tvorby České vize - České vize › Filmy

fotoNázevCelostátní přehlídka filmové tvorby České vize - České vize
Rok konání2022
Ročník69.
Termín konání16.06.2022 - 19.06.2022
Uzávěrka15.05.2022
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.ceskevize.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
7. div světa Tibor Imre Dokument 00:13:12
Desatero řemesel - Poniklá Nadia Kandová Dokument 00:12:00
Dvojky, nuly a lesy - přepracovaná verze [A] Milan Kaňák Dokument 00:14:11
Fotografka lidských duší [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:17:17
Kapitán Nadia Kandová Dokument 00:13:19
Košíkář Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:13:45
Kryty CO [A] Lukáš Rybka Dokument 00:23:10
Litograf [A] Zdeněk Zbořil Dokument 00:13:55
Neočekávaná setkání [A] Ing. arch. Jan Otto Pípla Dokument 00:27:54
Nitěnky - Příběh bez předsudků Lukáš Hodis, Lukáš Vojáček Dokument 00:13:48
O Mojmíru Bártkovi [A] Petr Baran Dokument 00:19:45
Porážky [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:22:55
Sólo pro Jaromíra Vogela [A] Jiří Moravčík Dokument 01:12:06
Šediváčkův long Jaromír Schejbal Dokument 00:17:00
Rudický betlém Bohumil Staník Reportáž 00:14:42
05:08:59

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Šampioni Eduard Pech Dokument 00:07:33
Běh pro domov Ing. Vladimír Pasler Reportáž 00:03:42
Jadran [A] Václav Šimek Wetu Reportáž 00:15:00
Jezdecké hry 2 [A] MVDr. Lubomír Hájek Reportáž 00:05:10
Kralické leporelo [A] Miroslav Macega Reportáž 00:09:18
Mallorca Petr Neček Reportáž 00:15:29
Město duchů Petr Vorlíček Reportáž 00:01:30
Výlov - rybník Náveský Hetlín 2021 Stanislav Tomášek Reportáž 00:04:57
Vzhůru Edvin Svoboda, Miroslav Kabát Reportáž 00:13:12
01:15:51

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
AŽ DO KONCE [A] Zdeněk Zbořil Hraný 00:14:25
Beránek Boží Ladislav Petrecký Hraný 00:22:00
Cesta do Kandaháru Petr Vopěnka Hraný 00:23:40
Dlouhá noc MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:05:00
DUNK Michal Pumpr Hraný 00:04:48
Facka [A] MUDr. Bohumír Novák Hraný 00:01:00
Gerda & Kai Jiří Vydra Hraný 00:20:00
Krev & stříbro Jiří Macháň Hraný 01:07:11
LOTR [A] Václav Šimek Wetu Hraný 00:17:25
Modř a Červeň František Franc Hraný 00:12:00
Nejlepší kamarád Filip Špinka, Štěpán Hartl Hraný 00:36:00
Otravný pár Jan Peřina Hraný 00:03:00
Po sezoně Lukáš B. Citnar Hraný 00:13:27
Úkryt Zdeněk Novosad Hraný 00:17:00
Výpomoc [A] Pavel Kubát Hraný 00:01:00
Vzkaz [A] Danuše Kubátová Hraný 00:02:51
04:20:47

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Blízkost [A] Josef Svoboda Experiment 00:19:41
Kolínský gotický skvost sv. Bartoloměj Petr Hejcman Experiment 00:06:27
Neprojdou! Ing. Vladimír Pasler Experiment 00:02:17
Podzim [A] Renáta Rokytová Experiment 00:01:00
Rituál Filip Špinka, Laura Špinková Experiment 00:03:03
Stavy rozšířeného vědomí [A] MUDr. Bohumír Novák Experiment 00:12:00
Tremere [A] Ing. Mgr. Lukáš Horáček MSc Experiment 00:06:00
UNDO Lukáš Šimandl, Jaroslav Wagner Hraný 00:04:00
00:54:28

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
DIVA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:02:50
Imagine Sisyphus David Janeš Animovaný 00:02:20
O zatoulaném kuřátku [A] Miroslav Macega Animovaný 00:01:10
O ZTRACENÉ ILUSTRACI [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:15:00
Proč padají hvězdy Anna Amálie Komárová Animovaný 00:02:57
Přesčas Anna Baďurová Animovaný 00:01:31
Spečeně Sofie Fenyková Animovaný 00:01:49
00:27:37

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Paraplet - Ohně Lukáš Prudil Hraný 00:04:04
David Kraus - Touha Petr Hejzlar Klip 00:04:30
Kakaporána Adam Faltus Klip 00:03:00
Krok sun krok [A] Jiří Kotas, Vladimír Hosnedl Klip 00:04:25
Lelia Tereza Staňková Klip 00:02:32
Poslední prosba mého srdce Ing. Vladimír Pasler Klip 00:04:06
Předsevzetí Tereza Staňková Klip 00:03:27
Samuel Adam Faltus Klip 00:03:00
Soumrak bohů [A] Stanislav Domanský MPSA Klip 00:05:30
00:34:34

Minutafilm
Název filmu Autor Kategorie Délka
V lázních [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:00
00:01:00


Nepřijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
Mezi profesionály [A] Karel Tvrdík Dokument 00:18:50
00:18:50

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Binární víra Jan Krátký, Radek Bělina Hraný 00:15:00
Četníci Ing. Jaroslav Kolčava Hraný 00:38:25
Inspektor Koníček zasahuje Jan Kočí Hraný 00:26:50
Rákosí Yevgeniya Soldatova Hraný 00:09:00
Špatným směrem [A] Ing. David Březina Hraný 00:25:00
What? Tadeáš Kleiner Hraný 00:41:00
02:35:15

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Life like Eliška Cvachová Animovaný 00:02:10
Úlet Jana Holubová Animovaný 00:00:25
00:02:35

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Minutafilm
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank