blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Krajské kolo CSNFT ČR Kroměříž › Filmy

fotoNázevKrajské kolo CSNFT ČR Kroměříž
Rok konání2022
Ročník69.
Termín konání30.04.2022
Uzávěrka23.04.2022
AnotaceSoutěž
Místo konáníKino Nadsklepí, Milíčovo náměstí 488/2, 767 01 Kroměříž
OkresKroměříž
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
Čtyři pohledy na Slavonice Ing. Arnošt Lukeš Dokument 00:14:08
Litograf [A] Zdeněk Zbořil Dokument 00:13:55
Muzeum letiště Cheb Ing. Arnošt Lukeš Dokument 00:06:18
Narrative Terithories Jan Peřina Dokument 00:36:00
Porážky [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:22:55
01:33:16

Reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dětský fašank Bohumil Staník Reportáž 00:02:40
Jezdecké hry [A] MVDr. Lubomír Hájek Reportáž 00:05:10
Jezdecké hry 2 [A] MVDr. Lubomír Hájek Reportáž 00:05:10
Kostely a muzea v Zurichu Ing. Arnošt Lukeš Reportáž 00:09:37
Kralické leporelo [A] Miroslav Macega Reportáž 00:09:18
Mallorca Petr Neček Reportáž 00:15:29
Rudický betlém Bohumil Staník Reportáž 00:14:42
01:02:06

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
AŽ DO KONCE [A] Zdeněk Zbořil Hraný 00:14:25
Honza má pech Rena Dumont Hraný 00:30:00
Přepsané písmenko [A] Miroslav Macega Hraný 00:01:03
00:45:28

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Exebot s06 semafor [A] Dracula von Bambula Animovaný 00:01:59
O zatoulaném kuřátku [A] Miroslav Macega Animovaný 00:01:10
Růžové brýle FK Obchodní akademie Kroměříž Animovaný 00:01:52
00:05:01

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Blízkost [A] Josef Svoboda Experiment 00:19:41
Podzim [A] Renáta Rokytová Experiment 00:01:00
Otravný pár Jan Peřina Hraný 00:03:00
00:23:41

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Soumrak bohů [A] Stanislav Domanský MPSA Klip 00:05:30
Střípky z Moravy [A] Stanislav Domanský MPSA Klip 00:02:20
Vosa Jakub Mahdalík Klip 00:02:13
00:10:03

Filmy studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Cirkus Hedvika Kawuloková Animovaný 00:01:45
Hubert aneb mrtvý nezaštěká Adéla Honová Animovaný 00:13:20
Mořský lev Natálie Němcová Animovaný 00:03:32
Na zjedenie Andrea Kmecová Animovaný 00:07:27
Projekt K. P. Veronika Hýblová Animovaný 00:03:35
Toulky s rodinou Rádsetoulavou Marie Klowersová Animovaný 00:03:51
Krkonoše - 19 Šimon D. Buček Dokument 00:20:40
Viděno z Nadhledu Matěj František Preisler Dokument 00:08:00
Mimo provoz Tomáš Richtr Hraný 00:20:44
Obraz muža na červenom kresle v jesennej krajine Jan Zábranský Hraný 00:20:00
Teuner [A] Ondřej Veverka Hraný 00:28:40
Upgrade Gabriel Malík Hraný 00:05:58
Z lásky Lenka Drncová Hraný 00:19:59
02:37:31

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank