blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Filmy

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2021
Ročník27.
Termín konání15.10.2021 - 16.10.2021
Uzávěrka09.05.2021
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové nad Labem, Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Autoři do 10 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dozlo Magdalena Tesková, Liliana Konášová Animovaný 00:01:28
Kolobeh Alžběta Teťáková Animovaný 00:02:15
Medvěd jde na ryby [A] Daniel Fikar Animovaný 00:00:33
Rybka a žralok Tereza Langová, Laura Gápová Animovaný 00:01:10
Výlet do čarovnej krajiny Soňa Janíčková Animovaný 00:00:00
Probuzení jarní víly Růžena Pekařová, Pavel Pekař Klip 00:04:33
00:09:59

Autoři 11 - 14 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
HADOKALYPSA Filip Gajdoš Animovaný 00:02:48
Houbař Ruben Jakub Freund, Martin Hlad Animovaný 00:02:01
Plzeňské domy - Dům u dvou klíčů Týna Malinová Animovaný 00:00:29
Plzeňské domy - Elektra Viktorie Voldřichová Animovaný 00:00:21
Podmořští uklízeči Viktorie Voldřichová, Dominika Józefacka-Rybak Animovaný 00:01:56
Premena Alex Mlynarčík, Alica Mlynarčíková Animovaný 00:01:17
Tvoj príbeh Tatiana Čobejová Animovaný 00:01:04
Vesmír Matej Jakub Gemza, Kristián Klouda Animovaný 00:01:33
Zaječí doupě Antonín Fanta, Tomáš Fanta Animovaný 00:01:22
GhostHunters Antonín Šulek Hraný 00:19:27
Home office Sofie Geislerová Hraný 00:04:54
James Blond Josef Jan Abrahám, Antonín Jan Abrahám Hraný 00:04:51
Nuda Tatiana Čobejová Hraný 00:02:10
Pravda nebo úkol Klára Hejlíková Hraný 00:27:39
Přežívání v divočině podle Jima Křováka Josef Jan Abrahám, Antonín Jan Abrahám Hraný 00:15:52
Reklama Hana Mikulová Hraný 00:01:48
Žiarlivosť Hana Mikulová Hraný 00:01:50
Živót papiera Hana Mikulová Hraný 00:02:36
01:33:58

Autoři 15 - 19 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Mořský poklad Jan Vladař Animovaný 00:01:15
Pro krásu se musí trpět Alena Bruthansová Animovaný 00:07:08
Suitcase Trouble Filip Kavka Animovaný 00:02:50
Halloween Patricie Rymarová Experiment 00:04:10
Dobrou noc Josef Daňhelovský Hraný 00:05:17
Kyberšikana Ema Kúšiková, Matúš Dubina Hraný 00:06:00
Nálepky Natálie Štychová, Dora Škarvadová Hraný 00:00:59
Park Jiří Zeman Hraný 00:02:48
Seznámení Tereza Štambacherová Hraný 00:01:50
Snílek Nela Špechtnerová Hraný 00:03:29
Vzkaz Jiří Průšek Hraný 00:03:40
Voda, vodička Eliška Knoppová Klip 00:05:00
00:44:26

Kolektivy autorů – dětí a mládeže do 12 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Amazi Vimperk ZUŠ Animovaný 00:02:32
Hermína Týrlová Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:15:10
Nedělní (vý)let Novotných Sourozenci Klip 00:04:53
00:22:35

Kolektivy autorů – dětí a mládeže 12 - 19 let a handicap kolektivy bez omezení věku
Název filmu Autor Kategorie Délka
Moučný záchranář [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Animovaný 00:01:57
NE.BOJ rodina Chladných Ochiri Animovaný 00:08:34
Ztracený dinosaurus [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Animovaný 00:03:00
Taneční Pohádka Taneční oddělení SVČ Déčko Náchod Experiment 00:09:30
Najkrajší dar Filmová Tvorba Vyhne Hraný 00:02:35
SEN - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:06:02
00:31:38

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank