blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Soutěžní bloky

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2021
Ročník27.
Termín konání15.10.2021 - 16.10.2021
Uzávěrka09.05.2021
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové nad Labem, Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I. blok soutěžní projekce  15.10.2021 15:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Kolobeh Alžběta Teťáková Animovaný 00:02:15
Probuzení jarní víly Pavel Pekař , Růžena Pekařová Klip 00:04:33
Rybka a žralok Laura Gápová , Tereza Langová Animovaný 00:01:10
Dozlo Liliana Konášová , Magdalena Tesková Animovaný 00:01:28
Medvěd jde na ryby [A] Daniel Fikar Animovaný 00:00:33
Výlet do čarovnej krajiny Soňa Janíčková Animovaný 00:00:00
HADOKALYPSA Filip Gajdoš Animovaný 00:02:48
Zaječí doupě Antonín Fanta , Tomáš Fanta Animovaný 00:01:22
Vesmír Matej Jakub Gemza , Kristián Klouda Animovaný 00:01:33
Nuda Tatiana Čobejová Hraný 00:02:10
James Blond Antonín Jan Abrahám , Josef Jan Abrahám Hraný 00:04:51
Podmořští uklízeči Dominika Józefacka-Rybak , Viktorie Voldřichová Animovaný 00:01:56
Reklama Hana Mikulová Hraný 00:01:48
Pravda nebo úkol Klára Hejlíková Hraný 00:27:39
Délka bloku01:00:36
 
II. blok soutěžní projekce 15.10.2021 17:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Tvoj príbeh Tatiana Čobejová Animovaný 00:01:04
Plzeňské domy - Dům u dvou klíčů Týna Malinová Animovaný 00:00:29
Premena Alex Mlynarčík , Alica Mlynarčíková Animovaný 00:01:17
Home office Sofie Geislerová Hraný 00:04:54
Žiarlivosť Hana Mikulová Hraný 00:01:50
Houbař Ruben Jakub Freund , Martin Hlad Animovaný 00:02:01
Přežívání v divočině podle Jima Křováka Antonín Jan Abrahám , Josef Jan Abrahám Hraný 00:15:52
Živót papiera Hana Mikulová Hraný 00:02:36
GhostHunters Antonín Šulek Hraný 00:19:27
Plzeňské domy - Elektra Viktorie Voldřichová Animovaný 00:00:21
Délka bloku00:54:21
 
III. blok soutěžní projekce  16.10.2021 09:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Vzkaz Jiří Průšek Hraný 00:03:40
Voda, vodička Eliška Knoppová Klip 00:05:00
Suitcase Trouble Filip Kavka Animovaný 00:02:50
Nálepky Dora Škarvadová , Natálie Štychová Hraný 00:00:59
Snílek Nela Špechtnerová Hraný 00:03:29
Mořský poklad Jan Vladař Animovaný 00:01:15
Dobrou noc Josef Daňhelovský Hraný 00:05:17
Kyberšikana Matúš Dubina , Ema Kúšiková Hraný 00:06:00
Seznámení Tereza Štambacherová Hraný 00:01:50
Pro krásu se musí trpět Alena Bruthansová Animovaný 00:07:08
Park Jiří Zeman Hraný 00:02:48
Halloween Patricie Rymarová Experiment 00:04:10
Délka bloku00:49:56
 
IV. blok soutěžní projekce 16.10.2021 10:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Hermína Týrlová Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:15:10
Nedělní (vý)let Novotných Sourozenci Klip 00:04:53
Amazi Vimperk ZUŠ Animovaný 00:02:32
Moučný záchranář [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Animovaný 00:01:57
Najkrajší dar Filmová Tvorba Vyhne Hraný 00:02:35
NE.BOJ rodina Chladných Ochiri Animovaný 00:08:34
Taneční Pohádka Taneční oddělení SVČ Déčko Náchod Experiment 00:09:30
Ztracený dinosaurus [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Animovaný 00:03:00
SEN - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:06:02
Délka bloku00:58:13
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank