blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Seniorforum › Filmy

fotoNázevSeniorforum
Rok konání2019
Ročník25.
Termín konání29.11.2019 - 30.11.2019
Uzávěrka17.11.2019
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníKlub Starý pivovar v Kroměříži, Prusinovského 114
OkresKroměříž
StátČeská republika
Webhttp://www.csfv.eu

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  

Přihlášené filmy
I. Projekční blok (17.15 - 18.25) - 64 minut

01) S láskou má svět naději - Josef Pěnička, 4:3, 17 minut - Olomouc
02) Na skok do Indie - Jozef Weis, 4:3, 7 minut - Zvolen, Slovensko
03) Život nás baví - Stanislav Domanský ,16:9, 5 minut, Kroměříž
04) 111 - Bohumil Kheil, 4:3, 15 minut, Praha, ČR
05) Česká balada - Danuše Kubátová, 16:9, 5 minut, Čelákovice
06) Budoucí prváčci - Ladislav Ženožička 16 : 9 15 minut, Kroměříž

II. Projekční blok (18:45 – 19:45) - 55 minut

07) Betlém Zdeňka Farského - Miroslav Šolc, 16:9, 10 minut, Police nad Metují
08) Kým hruška potečie - Ladislav Toth, 16:9, 4 minuty, Kamenín, Slovensko
09) Můj strýc Oskar - Arnošt Lukeš, 16:9, 11 minut, Otrokovice
10) Odemykání točny - Vladislav Kadala, 16:9, 8 minut, Přerov
11) Nenechte si nikým ukrást svůj sen - Eduard Pech, 16:9, 15 minut, Ústí nad Labem
12) Toulavý ráj - J.Šmídová a Petr Chmela, 16:9, 7 minut, KM

III. Projekční blok ( 20:05-21:00) - 49 minut

13) Ano, byl jsem tam -  Vladimír Přibyl, 16:9, 10 minut, Veselí nad Moravou
14) Profesor - Václav Fořt, 16:9, 15 minut, Praha
15) Oravská lesná železnica - Ladislav Sobčák, 16:9, 8 minut, Korňa, Slovensko
16) Milan Rastislav Štefánik voják, vedec a politik - Ľ. Patsch, 16:9, 12 min. L. Hrádok
17) Kurrikulum - Jiří Dittmann,  16:9, 4 minuty, Šumperk 49 minut

Sobota 30. listopadu

IV. Projekční blok ( 9:10 – 10:15) - 62 minut


18) Mamičke - Vladimír Šturdík, 16:9, 4 minuty, Vlčkovce, Slovensko
19) Prezidentský vlak - Pavel Hanzal, 16:9, 10 minut, Přerov
20) Nepoznaný Bajkal - Jozef Weis, 16:9, 6 minut, Zvolen, Slovensko
21) Vlakom okolo Slovenska - Miroslav Kalach, 16:9, 12 minut, Krupina, Slovensko
22) Podblanické aerovleky - Karel Tvrdík, 16:9, 15 minut, Zruč nad Sázavou
23) Hřbitov bláznů - Petr Baran, 16:9, 8 minut, Brno
24) Solná komora - Miroslav Macega, 16:9, 11 minut, Kroměříž

V. Projekční blok ( 10:35 – 11:55) - 74 minut

25) Před svatbou - Vladimír Šturdík, 16:9, 5 minut, Vlčkovce, Slovensko
26) Kapličáci - Jan Vačlena, 16:9, 14 minut, Hradec Králové
27) Dřevěný penzista - Jaroslav Nykl, 16:9, 6 minut, Praha
28) Ajrín - Václav Fořt, 16:9, 15 minut, Praha
29) Psáno na vodě - Stanislav Domanský, 16:9, 5 minut, Kroměříž
30) Zůstat klukem - Lubomír Hájek, 16:9, 14 miut, Uherské Hradiště
31) Towen - Danuše Kubátová, 16:9, 15 minut, Čelákovice

Kategorie filmů do 3 minut

VI. Projekční blok (14:00 - 14:30)  - 19 minut

32) I Love You Truly – TheTrailer - Ian Woodward, 16:9, 2 minuty, Anglie
33) Kamarádi poradí - Karel Černý, 16:9, 3 minuty, Žďár nad Sázavou
34) Lesní Bar - Miroslav Macega, 16:9, 3 minuty, Kroměříž
35) Večeře - Jarmila Šmerhová, 16:9, 1 minuta, Čelakovice
36) Přání - Bohumil Kheil, 16:9, 3 minuty, Praha
37) V parku - Pavel Kubát, 16:9, 1 minuta, Čelákovice
38) Přiznání - Petr Chmela, 16:9, 1 minuta, Přerov
39) Rehabilitace - Danuše Kubátová, 16:9, 2 minuty, Čelákovice
40) I'll Walk with God - Ian Woodward, 16:9, 3 minuty, Anglie


Mezinárodní soutěžní porota XXV. SENIORFORA Kroměříž 2019

Mgr. Ladislav Munk - filmový režisér a scénárista, Slovenská republika
Oskar Georg Siebert - Německo,
Mgr. Milan Šebesta - animátor a porotce soutěží neprofesionálního filmu, Zlín - Česko

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank