blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Filmy

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2019
Ročník66.
Termín konání14.06.2019 - 15.06.2019
Uzávěrka20.05.2019
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
DOBRÁ FIRMA [A] Jaroslav Nykl Dokument 00:20:00
Kovář [A] Zdeněk Zbořil Dokument 00:11:19
Osmnáctého první [A] Kolektiv NAŠA TV Dokument 00:15:00
Sourozenci [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:18:41
Towen [A] Danuše Kubátová Dokument 00:14:59
ZÁCHRANÁŘI [A] Miroslav Trudič Dokument 00:17:40
Zůstat klukem [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:13:23
Židovka [A] Petr Baran Dokument 00:21:00
Ztracené město (Ciudad Perdida) [A] David Surý Reportáž 00:13:12
02:25:14

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Příběh stromu [A] Stanislav Domanský MPSA Reportáž 00:07:00
Putování s huculem [A] Bohumil Kheil Reportáž 00:10:35
Sečeni lóke [A] Růžena Bézová Reportáž 00:09:54
00:27:29

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Náhoda [A] MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:07:53
Okno [A] Efim Groutskij Hraný 00:05:46
Pivo [A] Pavel Kubát Hraný 00:00:59
Povídky z městského parku [A] Miroslav Rosendorf Hraný 00:48:57
Stíny barev [A] Daniel Dandul Hraný 00:14:57
Vůně [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:36
Za dveřmi [A] Martin Doležal Hraný 00:06:12
TARIUM [A] Lukáš Rybka Hraný dokument 00:08:51
01:35:11

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
CONESENOC [A] Martin Láník, Ivo Zemek Experiment 00:16:00
Nevolnost [A] Alžběta Kroupová Experiment 00:09:12
Pod hladinou [A] Josef Svoboda Experiment 00:20:56
Probuzení [A] MgA. Jana Hunterová Experiment 00:03:05
Reset života 1. část [A] Milan Formánek Experiment 00:08:09
Reset života 2. část [A] Milan Formánek Experiment 00:09:52
01:07:14

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Diskriminace [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
DŘEVĚNÝ PENZISTA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:05:25
Magnifück [A] Ivo Dandul, Daniel Dandul Animovaný 00:01:30
00:07:55

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
ONI [A] Václav Baron Klip 00:03:33
Psáno na vodě [A] Stanislav Domanský MPSA Klip 00:04:25
00:07:58

Snímky filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Carnation [A] Vojtěch Konečný Hraný 00:15:29
Kapr [A] Matěj Nešpor Hraný 00:09:48
Tři [A] Ida Ralevská Hraný 00:13:42
Ve vlastním světě [A] Jaroslav Beran Hraný 00:17:44
00:56:43

Minuta film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Večera Ing. Ján Kuska Hraný 00:01:00
00:01:00


Nepřijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
Ajrín [A] Václav Fořt Dokument 00:20:00
Arleta Jiří Horák Dokument 00:04:00
Chci být malířkou [A] Jan Novák Dokument 00:28:00
Kámen a život [A] Stanislav Tomášek Dokument 00:09:23
Kapličáci [A] Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:13:30
LOKOMOTIVA [A] Petr David Dokument 00:08:00
Monastyr [A] Jiří Flaška Dokument 00:16:00
Němý svědek patnácti vražd [A] František Soukup Dokument 00:10:15
O zaniklé Karvinné [A] Monika Vodáková Dokument 00:39:39
Prezidentský vlak [A] Pavel Hanzal Dokument 00:08:50
Profesor [A] Václav Fořt Dokument 00:18:13
Tam kde byl rybník Miroslav Šolc Dokument 00:09:36
Z českých luhů [A] Miloslav Jehlička Dokument 00:07:20
Placka kočo [A] MVDr. Lubomír Hájek Reportáž 00:04:55
Toulavý ráj [A] Petr Chmela Reportáž 00:07:00
03:24:41

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
...Baseball je prima hra [A] Jan Novák Reportáž 00:16:00
Holštýnky [A] Jan Novák Reportáž 00:11:00
Jak se staví totem Jaromír Schejbal Reportáž 00:09:50
Než došlo k oslavám Karel Pokorný Reportáž 00:11:28
Solná komora [A] Miroslav Macega Reportáž 00:11:02
Toskánsko [A] Jiří Kotas Reportáž 00:11:00
Udělej(urob)si sám [A] Josef Hradecký Reportáž 00:09:29
Výlet [A] Ing. Arnošt Lukeš Reportáž 00:10:11
Zavírání nebe Jaroslav Černý Reportáž 00:08:12
01:38:12

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Král Václav [A] Václav Veselý Hraný 00:21:20
Nemocnice Milovice [A] Ing. Jaroslav Kolčava Hraný 00:09:52
Nezvedený syn [A] Barbora Adamcová Hraný 00:37:00
O vlásek zakletá [A] Jiří Česák Hraný 00:24:00
Práce ve sněmovně [A] Václav Fořt Hraný 00:00:56
Ztracená mysl [A] Ing. David Březina Hraný 00:20:00
01:53:08

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
SÍTKO2019 - r e z o n a n c e [A] Tomáš Mohr Dokument 00:04:54
Experiment člověk [A] Petr Hejcman Experiment 00:03:42
Soumrak je hříšný básník [A] Milan Haškovec Experiment 00:05:21
Tvůrčí krize [A] Ing. Lukáš Sládek, Mgr. Júlia Juhásová Experiment 00:03:59
Jednou takhle poránu [A] Milan Haškovec Hraný 00:00:56
00:18:52

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
V domě straší duch [A] Jakub Kadera Hraný 00:05:50
Day Dreams - Vzdušné zámky [A] Filip Malý Klip 00:04:13
CHIHUAHUA [A] MUDr. Bohumír Novák Klip 00:03:40
Pod strážní věží [A] Jiří Kotas Klip 00:03:45
Voi Che Sapete [A] Antonín Hříbal Klip 00:03:09
00:20:37

Snímky filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Polojasná [A] Filip Pavlík Dokument 00:13:29
Technika všedního dne [A] Gabriel Zajtko Dokument 00:21:45
MK 10:9 [A] Valeria Recmanová Hraný 00:14:16
Štěstí pod kloboukem [A] Jaroslav Beran Hraný 00:14:17
01:03:47

Minuta film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank