blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Komentáře


Komentáře k filmu: Letařovice - Z deníku legionářova
rok natočení: 2009

Komentář ze dne: 15.03.2011 19:25:22     Reagovat
Autor: [Rosana] - Rosana Zvelebilová (tunic@email.cz)
Titulek:
Z filmu jsem skutečně byla nadšená. Ačkoliv jsem se u uvodních titulků zhrozila, že to má 45 minut, při sledování filmu jsem se nenudila. Děj byl napínavý a vyprávění historie velmi důkladné a výpravné. Obdivuji mladé tvůrce, že se pustili do takového tématu, žánru a prakticky velkofilmu. Vidím v tom strávené hodiny a dny tvrdé dřiny a i když jsou herecké výkony místy nevěrohodné (už jen proto, že staré lidi hrají mladí herci), film je skutečně pěkný.
Přeji tvůrcům, ať jiim vydrží elán a vytvoří opět nějaké pěkné dílko!

Komentář ze dne: 15.03.2011 22:54:33     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Jan Havelka (kacer.havelka@centrum.cz)
Titulek: Poděkování
Děkuji za milé ohodnocení. Film vznikl v podstatě z velkého nadšení pro příběh a že jsme si vzali velké sousto jsem zjistil (jsa od přírody megalomanem) až během natáčení. V Uničově jsem pochopil, jak moc jsem byl mimo mísu současné filmové tvorby. Je to ale velké obohacení, a tak písňové a historické filmy, nebo alespoň jeden, určitě vznikne, až přijde zase náležité nadšení. Mimochodem Na fonus mne z projekcí svou klidnou dějovou linií hodně potěšil. Dovedl jsem si velmi dobře představit pocity jak stařenky, tak holčičky, tak mamky.

Ještě jednou dík.

Komentář ze dne: 16.03.2011 07:34:58     Reagovat
Autor: [Rosana] - Rosana Zvelebilová (tunic@email.cz)
Titulek: Re: Poděkování
Z velkého nadšení obvykle vzniká hodně filmů, u vašeho filmu je obdivuhodné, že po zjištění, že "jste si vzali velké sousto", jste pokračovali a film dokončili. Znám kopec filmařů, kteří se vrhnou do podobného projektu a třeba jej ani nedotočí. Palec nahoru za takové odhodlání!
Mísa současné tvorby je jiná věc - člověk by něměl být jenom v míse, i když za mimomísové filmy se platí (nevšímavost poroty je ta lepší daň, pohoršení a nenávist diváků je už horší ;-) ) - ale podle mě bez mimomísových filmů by to nebylo ono :))))

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank